Automaty vendingowe

(119 produktów)
Filtruj
Marka
Głębokość:
Waga:

AUTOMATY VENDINGOWE - SPRZEDAŻ PRODUKTÓW 24 H NA DOBĘ, 7 DNI W TYGODNIU

Automaty vendingowe to maszyny sprzedażowe i wydające, które bez obsługi mogą zapewnić dostęp do napojów, przekąsek, a także innych produktów. To urządzenia gwarantujące generowanie nieograniczonego źródła dochodu, dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

All4vending ma w ofercie nowoczesne automaty vendingowe dostosowane do potrzeb klientów: na sprzedaż, wynajem i w opcji leasingowej. Automaty sprężynowe, talerzowe, FAS, puszkomaty, kawomaty, maseczkomaty czy automaty specjalne – wszystkie wyróżniają się szklaną witryną umożliwiającą klientom szybki wybór towaru. Jest on wydawany natychmiast po naciśnięciu odpowiednich przycisków na panelu obsługi i dokonaniu płatności (pieniężnej lub za pomocą karty bankowej).

 

Działają przez całą dobę, co oznacza, że klienci mogą z nich skorzystać o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od godzin otwarcia sklepów. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają nietypowe godziny pracy lub potrzebują szybkiego dostępu do produktów w miejscach publicznych, takich jak dworce, lotniska czy centra handlowe. Cechuje je również nowoczesny design. Ich elegancki wygląd idealnie komponuje się zarówno z przestrzeniami w galeriach handlowych, miejscach pracy, instytucjach publicznych, uczelniach, jak i innych lokalizacjach. Trwałość i solidna stalowa konstrukcja zapewniają ochronę towaru.

 

Automaty vendingowe świetnie sprawdzą się jako urządzenia magazynowe do bezobsługowego wydawania części i narzędzi. W dobie koronawirusa można je wykorzystać jako maszyny sprzedające maseczki, rękawiczki i płyny dezynfekujące. All4vending wyposaża klientów w nowoczesne automaty vendingowe, zapewniając także odpowiedni wygląd, poprzez zaprojektowanie okleiny na automat, i uzupełnia je wybranymi produktami, gwarantując także najwyższą jakość obsługi posprzedażowej.

 

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.65 / 5.00 148 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-22
Super. Dziękujemy bardzo.
2024-01-09
Faktura dotarła 8dni pòźniej niż paczka.
pixel