Do biura

(86 produktów)
Filtruj
Marka
Przeznaczenie
Głębokość:
Waga:
Młynek:
Automatyczne cappuccinatore:
Przedziały cenowe
Cena
-

EKSPRES KAWOWY DO BIURA - JAK WYBRAĆ?

Wybór ekspresu do kawy to poważna decyzja, dlatego warto wiedzieć, jak mądrze wybrać profesjonalny ekspres kawowy, a potem – jak go użytkować, by bezawaryjnie służył przez lata. 
Trzeba pamiętać, że ekspres do kawy to inwestycja, która powinna się zwrócić. 
Niezależnie od tego, czy będziesz częstować gości kawą w domu, w biurze, gabinecie kosmetycznym czy kancelarii, warto zadbać o to, by była ona jak najlepszej jakości i zapamiętać, że ludzie, którzy nadal piją kawę „z fusami” w szklankach, to tak naprawdę nieliczna mniejszość. Zdecydowanie więcej klientów firmy będzie wolało kawę z ekspresu, i spojrzy na ciebie – jako przyszłego partnera w interesach – łaskawszym okiem.
Ekspres do kawy może być szyty na miarę, o ile jego użytkownik wie, czego tak naprawdę potrzebuje. Jak się tego dowiedzieć? 
Po pierwsze, aby ekspres do kawy spełnił swoje zadanie, trzeba policzyć, ile kaw dziennie będzie przygotowywał. Lepiej założyć, że będzie ich trochę więcej, niż przewidujesz. Trzeba pamiętać, że każdy ciśnieniowy ekspres do kawy ma określoną wydajność, więc może przygotować określoną ilość filiżanek kawy, każdą w określonym czasie. Warto myśleć przyszłościowo, i wybrać od razu ekspres, który będzie lepszy i będzie pracował wydajniej. 
Trzeba zastanowić się także, jak bardzo zautomatyzowany ma być ekspres. Wyższej klasy modele automatycznych ekspresów do kawy są praktycznie bezobsługowe: każdy rodzaj kawy przygotowuje się jednym przyciskiem, co zapewnia oszczędność czasu i gwarantuje doskonałą kawę. 
Tu powstaje pytanie: ile tych rodzajów kawy powinno być? Dzisiaj już nikogo nie zadowoli wybór pomiędzy kawą czarną a kawą z mlekiem. Dobry ekspres powinien przygotowywać przede wszystkim wyśmienite espresso, które zachwyci swoją głębią i aromatem, ale standardem powinny być też opcje cappuccino z doskonałą pianką, i innych rodzajów kawy jak z profesjonalnej kawiarni. 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 141 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-31
jestem bardzo zadowolona
2023-11-30
Ok
pixel