Zaparzacz z dużą komorąWybierz konkretną część ze schematu

Zaparzacz z dużą komorą nie posiada pliku tego schematu Zaparzacz / Z3000L coffee assembly RH-LH SUPPORT Zabezpieczenie / Stopping ring D.4 FLANGE FOR SPRING PREINFUSION SPRING LID FOR SPRING LOWER PISTON GUIDE PISTON RETURN SPRING RETAINER BUSHING Oring / O-ring 2025 LOWER PISTON Uszczelka / Silicone or seal gasket Uszczelka / Silicone or seal gasket Filtr kawy 42 / Diam.42 coffee filter Filtr kawy 42 / Diam.42 coffee filter SCREW M4X12 -STAINLESS STEEL- SCREW M4X12 -STAINLESS STEEL- TIEROD WITH KNURLED NUT ROD CRANK BLOCKING ROTATING LEVER ROTATING LEVER ROLL COFFEE GROUP CRANK SCREW M6X14 SCREW M6X14 Zabezpieczenie / Fixing collar Zabezpieczenie / Fixing collar Zabezpieczenie / Fixing collar Zabezpieczenie / Fixing collar Zabezpieczenie / Fixing collar TRACE FOR PISTON COMMAND TRACE FOR PISTON COMMAND Zabezpieczenie / Fixing  collar Zabezpieczenie / Fixing  collar REAR SLEDGE SELF-TAPPING SCREW 4,2X26 Wlot zaparzacza / Z3000L coffee chute OSCILLATING LEVER COFFEE SCRAPER CROSS-BAR UPPER PISTON Zabezpieczenie / Outer fixing collar FRONT SLEDGE OVERSIZE INFUSION CHAMBER SELF-TAPPING SCREW 4X10 CRANK WITH PIN SPACER BUSH PISTON VALVE + SPRING

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixel